2-ге квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм
2-ге квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Поділитися новиною:

2-ге квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Мета цієї дати – підкреслити необхідність допомоги людям, що страждають від невиліковного захворювання, адже чисельність дітей, що страждають аутизмом, висока у всіх регіонах світу

Сьогодні 2-ге квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм, який заснований Генеральною Асамблеєю ООН, прийнятий 18-го грудня 2007-го року.

Мета цієї дати – підкреслити необхідність допомоги людям, що страждають від невиліковного захворювання, адже чисельність дітей, що страждають аутизмом, висока у всіх регіонах світу. Світова статистика - 1 з 88 дітей має діагноз в аутичному спектрі. В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тис. людей із аутизмом.

Аутизм - це постійне порушення розвитку, яке проявляється протягом перших трьох років життя і може значно погіршити розвиток мовлення, соціальної взаємодії, спілкування і поведінки. Аутизм впливає на кожну людину по-різному, і може варіюватися від дуже легкої до дуже важкої форми прояву.

Аутизм не виліковний, але при своєчасній діагностиці та корекційному втручанні, дитина може бути адаптована до життя у дорослому віці.

Основні причини аутизму:

  • хромосомні патології;
  • обмінні патології;
  • потрапляння в організм вагітної жінки солей важких металів, нейротоксинів, вживання окремих медичних препаратів;
  • спадкова схильність;
  • порушення мозкової діяльності;
  • емоційне перенапруження та стресові ситуації.

Історії відомо не мало яскравих особистостей, у яких спостерігалися симптоми аутизму. Наприклад, Вінсент Ван Гог, Леонардо да Вінчі, Стенлі Кубрик (кінорежисер), Гаррі Труман та Аврам Лінкольн (президенти США), Вуді Ален (кіноактор), Боб Ділан (співак) та інщі.

          Поширення інформації про аутизм допоможе сім’ям, в яких народжуються такі діти, рухатися правильним шляхом. Адже чим раніше буде виявлено аутизм у дитини, тим більший ефект дасть терапія захворювання.

Web-адреса: irc.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13940 | Переглядів: 173Дата публікації: 08:41 02.04.2021
Директор

Кадун Алла Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук