Шановні батьки! Як подати заяву на комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини не виходячи з дому?
Шановні батьки!
Як подати заяву на комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини не виходячи з дому?

Поділитися новиною:

Шановні батьки! Як подати заяву на комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини не виходячи з дому?

Як подати заяву до інклюзивно-ресурсного центру онлайн

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ
1. Щоб розпочати роботу із системою, необхідно зареєструватись. Треба перейти на сайт порталу http://ircenter.gov.ua/ та натиснути кнопку “Зареєструватись” у верхньому правому куті.
2. Вибрати у вікні, яке відкриється, зареєструватись за допомогою e-mail чи BankID. 
3. Заповнити всі необхідні поля: e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), тип (батько, мати, представник), паспортні дані, населений пункт і т.д. Обов’язкові поля для заповнення виділені жирним шрифтом. Також треба додати скан-копію паспорта, поставити галочку, що ви не робот, ознайомитись і погодитись з правилами реєстрації та дати згоду на обробку персональних даних. Після цього натиснути на кнопку “Зареєструватись” унизу.
На вказану вами електрону пошту прийдуть логін та пароль для входу на сайт.
4. Клацнути у верхньому правому куті сайту кнопку “Увійти” та ввести логін і пароль, які отримали на електронну адресу. Тепер Ви у системі.
5. Зайти в “Кабінет батьків” – “Заяви” та натиснути кнопку “Додати”. Обрати ІРЦ, вказавши регіон, натиснути “Далі”.
На наступному кроці “Подання заявки” треба заповнити поля: населений пункт, заклад освіти, в якому навчається дитина, та мета проведення комплексної оцінки.
Далі необхідно заповнити дані про дитину: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, свідоцтво про народження (серія, номер, дата видачі), за наявності – паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий). Зайти в розділ «Представник (дані основного представника) і внизу зазначити Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв’язку з Вами. Після цього – натиснути “Зберегти”.
Згодом перелік поданих заяв можна переглядати на сторінці “Заявки”. На сторінці “Календар” з’явиться інформація щодо дати та часу зустрічі в ІРЦ.

 

Web-адреса: irc.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12831 | Переглядів: 331Дата публікації: 14:47 23.06.2020
Директор

Кадун Алла Юріївна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук